Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

Elektroninėje parduotuvėje užsakytų prekių pristatymo būdai ir tvarka

1. Prekių pristatymas:

1. Elektroninėje Alessandro parduotuvėje užsakytas prekes NEMOKAMAI pristatysime į bet kurią, užsakymo metu pasirinktą, Alessandro parduotuvę visoje Lietuvoje ( į užsienį užsakymų nesiunčiame).

1.2 Pasirinkus kurjerio paslaugą, Jūsų užsakymą pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Kurjerio paslaugos kaina 2,49 Eur. Prekes pristatome visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių neriją). Į užsienį užsakymų nepristatome.

2.  Prekių pristatymas į Alessandro parduotuves:

2.1 Prekių pristatymas: Iki 14 val. užsakytos prekės į Alessandro parduotuvę pristatomos jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas pateikiamas po 14 val., užsakytos prekės pristatomos per artimiausias dvi darbo dienas.

2.2 Patvirtinimas apie į Alessandro parduotuvę pristatytas prekes išsiunčiamas elektroniniu laišku bei SMS žinute. Prekes Alessandro parduotuvėje galima atsiimti tik po to, kai yra gautas patvirtinantis el. laiškas bei SMS žinutė apie paruoštą užsakymą. Jeigu per numatytą pristatymo terminą patvirtinimo laiško bei SMS žinutės negavote – rašykite el.paštu:  info@alessandro.lt.

2.3 Užsisakydamas prekes Alessandro elektroninėje parduotuvėje ir pasirinkęs pristatymą į Alessandro parduotuvę, Pirkėjas įsipareigoja atvykti jas atsiimti per 14 kalendorinių dienų nuo pranešimo, apie prekių pristatymą, gavimo dienos. Vėliau neatsiimtos prekės grąžinamos į sandėlį.

2.4. Norint atsiimti užsakymą, pirkėjas Alessandro pardavėjai turi pateikti užsakymo numerį arba užsakovo vardą ir pavardę.

3.  Prekių pristatymas pasirinkus kurjerio paslaugas:

3.1 Prekių pristatymas: Iki 14 val. užsakytos prekės Jūsų nurodytu adresu bus pristatytos jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas pateikiamas po 14 val., užsakytos prekės pristatomos per artimiausias dvi darbo dienas.

3.2 Paruošus ir atidavus prekes kurjeriui, mes Jus informuosime elektroniniu laišku bei SMS žinute. Prieš pristatant siuntinį kurjeris su Jumis susisieks asmeniškai, suderinti atsiėmimo laiką.

3.3 Jeigu pristatymo adresas yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Alytuje, Jūsų patogumui yra galimybė pasirinkti pristatymo laiko intervalą: 8-14 val.; 14-18 val.; 18-22 val. Visuose kituose Lietuvos miestuose prekės bus pristatytos 8-18 val.

SVARBU: į Kuršių neriją užsakymų nepristatome.

alessandro International - profesionalai profesionalams

Alessandro International

"Alessandro International" tai rankų, pėdų ir nagų priežiūros priemonės profesionalams. Alessandro produkciją naudoja 30 tūkstančių salonų, spa ir kitų grožio ir sveikatos įstaigų visame pasaulyje. Produktų paletę sudaro apie 3 tūkstančiai gaminių. Siūlome tai kas geriausia - rankoms, pėdoms ir nagams.