Pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas

Elektroninėje parduotuvėje užsakytų prekių pristatymo būdai ir tvarka.

1. Prekių pristatymas:
1. Elektroninėje Alessandro parduotuvėje užsakytas prekes pristatysime į bet kurią, užsakymo metu pasirinktą vietą visoje Lietuvoje ( į užsienį užsakymų nesiunčiame).
1.1. Užsakytos prekės pristatomos per artimiausias 2-3 darbo dienas.
2.Užsisakydamas prekes Alessandro elektroninėje parduotuvėje ir pasirinkęs pristatymą į Alessandro parduotuvę, Pirkėjas įsipareigoja atvykti jas atsiimti per 14 kalendorinių dienų. Vėliau neatsiimtos prekės grąžinamos į sandėlį.
2.1. Norint atsiimti užsakymą, pirkėjas Alessandro pardavėjai turi pateikti užsakymo numerį arba užsakovo vardą ir pavardę.

Prekių grąžinimas

1. Prekės grąžinimo sąlygos:
1.1 Pirkėjas gali pasinaudoti teise grąžinti kokybišką ir nenaudotą prekę per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių gavimo dienos, informuodamas apie tai Pardavėją, kaip tai numato „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones“;
1.2 Nekokybiškos prekės grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.“;
1.3 Grąžinant kokybiškas prekes laikomasi šių sąlygų:

Pirkėjo pranešimas Pardavėjui apie prekės grąžinimą yra pateikiamas laikantis prekės grąžinimui numatytų terminų – 14 dienų nuo prekių gavimo dienos.
Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nenaudota (nebandyta), nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokia buvo gauta.
Visos dovanos, kurios buvo gautos kartu su įsigytomis prekėmis, turi būti grąžintos kartu su grąžinamomis prekėmis.
Grąžinant prekę būtina pateikti jos pirkimo kvitą/ gautą sąskaitą–faktūrą ir užpildytą prekių grąžinimo prašymą.

1.4 Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

2. Prekių grąžinimas:

2.1 Kur grąžinti prekes:
Jei 1 punkte išvardintos sąlygos yra įvykdytos, prekės grąžinimui atlikite šiuos žingsnius :

Jeigu prekės atsiimtos Alessandro parduotuvėje, grąžinkite jas į tą pačią parduotuvę.
Jeigu prekės pristatytos kurjerio, jos gali būti grąžinamos į bet kurią jums patogiausią Alessandro parduotuvę.
Grąžinant prekes būtina pateikti jos pirkimo kvitą arba sąskaitą faktūrą ir parduotuvėje užpildyti grąžinimo dokumentą.

Jei jūsų mieste nėra Alessandro parduotuvės/atstovybės, susisiekite su mumis info@alessandro.lt arba telefonu +370 (686) 11181 ir susiderinsime prekių grąžinimo detales. Klientas apmoka grąžinimo/siuntimo išlaidas.

2.2 Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?

Jei prekės buvo grąžintos į Alessandro parduotuvę, už prekes sumokėta suma grąžinama grynaisiais pinigais prekių grąžinimo metu, įvertinus pristatytų prekių būklę.
Jei prekės buvo pristatytos kurjeriu ir grąžintos kitu būdu (siunčiant paštu ar pan.), gavus prekes ir įvertinus jų būklę, už prekes sumokėta suma grąžinama per 30 dienų nuo prekių gražinimo dienos į mokėtojo nurodytą banko sąskaitą.

Grąžinant prekes Alessandro parduotuvėje, grąžinamų prekių būklę, kiekį, asortimentą Pardavėjo atstovas (šiuo atveju parduotuvės darbuotojas) patikrina Pirkėjo akivaizdoje, kad įvertinti ar prekės atitinka grąžinamos prekės sąlygas.

3. Kur galima kreiptis, jei turite nusiskundimų dėl prekės?
Kilus problemoms dėl mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos, kreipkitės el. paštu info@alessandro.lt.