Apie mus

Alessandro

Apie Alessandro

Alessandro  tai rankų, pėdų ir nagų priežiūros priemonės skirtos ir profesionalui ir galutiniam vartotojui. Nuo 1989 m. Alessandro yra vienas iš pasaulinių lyderių rankų, pėdų ir nagų priežiūros srityje. Kaip vienas iš pirmaujančių prekinių ženklų pasaulyje yra vertinamas už aukščiausią kokybę bei inovatyvumą. Savo didesne nei 25 metų patirtimi, patentų gausa ir parduodamų produktų įvairove, bendrovė nuolat patvirtina savo vadovaujantį vaidmenį rinkoje.

Alessandro produktų spektrą sudaro apie 3 tūkstančiai pavadinimų. Mūsų produktais naudojasi 30 tūkstančių salonų, spa centrų ir kitų grožio ir sveikatos įstaigų visame pasaulyje. Alessandro atranda nagų dizaino rinkos tendencijas naudodama pažangius, apsaugotus patentais produktus. Alessandro siūlo moterims tai kas geriausia jų rankoms, pėdoms ir nagams.

Alessandro – profesionalai profesionalams“

UAB „SOFIKOS“ – vieninteliai oficialūs atstovai Lietuvoje

Striplac

Striplac – pirmasis pasaulyje peel-off – nulupamas lakas yra vienas iš perkamiausių lakų pasaulyje! Visų moterų svajonių išsipildymas. Pirmasis pasaulyje lakas tarnaujantis iki 10 dienų, kuris neatšoka ir nereikalauja valymo priemonių. Užkabinus ir švelniai nulupus laką, nago plokštelė lieka sveika ir nepažeista. Tai labiausiai revoliucinis produktas nuo lako išradimo laikų!

Colour Code 4

Colour Code 4 sistemos – viena spalva. Unikali sistema rinkoje: tradiciniai lakai, hibridiniai lakai, geliai ir Striplac lakai idealiai suderinti tarpusavyje – daugiau nei 100 nuostabių spalvų! Bendrovė Alessandro  siūlo formules, kurios atitinka visus šiuolaikinės pasaulinės nagų dizaino rinkos reikalavimus. Esame pasiruošę užtikrinti salonams ir SPA centrams viską, ko reikia norint suteikti aukščiausios kokybės rankų, pėdų ir nagų priežiūros paslaugas. Kviečiame bendradarbiauti visus specialistus, kurie dalijasi su mumis šia bendra aistra.

alessandro International - profesionalai profesionalams

Alessandro

"Alessandro" tai rankų, pėdų ir nagų priežiūros priemonės profesionalams. Alessandro produkciją naudoja 30 tūkstančių salonų, spa ir kitų grožio ir sveikatos įstaigų visame pasaulyje. Produktų paletę sudaro apie 3 tūkstančiai gaminių. Siūlome tai kas geriausia - rankoms, pėdoms ir nagams.